Odběr aktualit
Vítáme Vás na stránkách obce Zaloňov
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec > Akce/výlety aktuálně > Hradeckými lesy pro dobrou věc

Hradeckými lesy pro dobrou věcDatum konání:
14.10.2018

Zalonov.jpg

Kdy: 14.10.2018, kdykoliv mezi 10:00 a 16:00

Kde: Rytířské hradiště, Hradec Králové. Registrace bude přímo u Rytířského hradiště.

Popis: Jedná se o procházku v rámci vytyčeného okruhu (1,5 km). Trasu je možné absolvovat vícekrát. Vše se bude konat v prostředí hradeckých lesů blízko Rytířského hradiště. Procházku je možno spojit s opékáním na otevřeném ohništi, které je přístupné v rámci hradiště. Trasa je nenáročná a hravě ji zvládnou i děti, proto je neváhejte vzít s sebou. (Osoby mladší 18 let bez doprovodu zákonného zástupce musí mít s sebou písemný souhlas zákonného zástupce).

Jak pomůžeme: Celkový počet nachozených kilometrů bude po skončení celé výzvy přepočítán na peníze, kterými KBC/ČSOB přispěje na námi vybraný charitativní projekt .

Komu pomůžeme: V rámci Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové – pomáháme studentovi Petrovi R., který se narodil s dětskou mozkovou obrnou a byl by rád za příspěvek na vozík s elektrickým přídavným pohonem. Petr bydlí v bytě s babičkou, dědou a sestrou a nový vozík by mu usnadnil samostatný přesun do školy, za přáteli a ven. Celková cena vozíku je 199 095 Kč, příspěvek pojišťovny činí 32 752 Kč.

Registrace: Ideálně dopředu emailem na janunvar@csob.cz nebo frpirko@csob.cz nebo jtluchorova@csob.cz (rádi bychom měli představu o počtu účastníků). Můžete se registrovat i na místě.

Organizační informace: Na místě je potřeba podepsat písemný souhlas účastníků akce s využitím fotografií, videí či jiného reklamního materiálu akce pro potřeby organizátora, zaměstnavatele organizátora a KBC za účelem prezentace akce. 

Pokud chcete příjemně strávit neděli v přírodě a ještě někomu pomoci, těším se na vaši účast!

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

www.hustiranka.cz

8. 3. Gabriela

Zítra: Františka

Pozvání na den otevřených dveří Mezinárodní den archivů 8.6.2018

Návštěvnost stránek

096150